image description


Zabieg All on 4© jest w Polsce jest jeszcze nowością, o której nie wszyscy słyszeli.
Technika ta stosowana u bezzębnych (lub prawie bezzębnych) pacjentów polega na wszczepieniu 4 implantów i zamocowaniu na nich (PRZYKRĘCENIU) stałej protezy. Jej przewaga nad dotychczas stosowanymi metodami jest duża. Po pierwsze może być stosowana u wiele większej grupy pacjentów. Dzięki technice wszczepiania implantów ( dwa z czterech implantów wszczepia się pod określonim kątem, pozostałe dwa-osiowo) do zabiegu są kwalifikowani nawet pacjenci ze znacznym zanikiem tkanki kostnej (ci, którzy byli zdyskwalifikowani do innych metod z tego właśnie powodu).
Po drugie zabieg jest krótki - w ciągu 24 godzin od rozpoczęcia pracy pacjent opuszcza gabinet z nowymi zębami (nie ma potrzeby kilkunastu wizyt u stomatologa).
Po trzecie pacjent wychodzi z gabinetu z proteza stała , którą może traktować jak normalne zęby, bo tak ona wygląda i funkcjonuje. Nie ma możliwości, że proteza się przesunie czy wypadnie.

W Polsce nie jest to jeszcze powszechnie stosowana technika. Barierą dla wielu pacjentów jest cena za All on 4© . Dzwoniąc do klinik czy gabinetów na teren różnych miast Polski dowiadujemy się,że cena za 1 łuk zębowy odtworzony metodą All on 4© to min. 24 000-26 000 tys zł.
Jednak po krótkiej rozmowie zostajemy poinformowani, że nie jest to cena ostateczna, trzeba do niej jeszcze coś doliczyć, a to coś to przeważnie jeszcze kilka tysięcy zł!

Co my proponujemy?

Zabieg metodą all on 4, system Nobel Biocare w Krakowie to całkowity koszt 23 000zł Mało tego! Jeśli mieszkają Państwo daleko od kliniki, oferujemy również nocleg w hotelu w cenie zabiegu ( do 3 noclegów).

Alternatywą dla zabiegów metodą all on 4 są protezy natychmiastowe , stałe przykręcane do implantów . Koszt takiego zabiegu to 17 000 - 23 000 zł (Kraków, Cieszyn lub Warszawa, szczegóły w cenniku na nasej stronie.

Jeżeli zdecydują się Państwo na podróż pociągiem czy autobusem chętnie pomożemy w organizacji wyjazdu.

Konsultacje dla naszych pacjentów są zawsze bezpłatne!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość