image description


Zabieg All on 4© jest w Polsce jest jeszcze nowością, o której nie wszyscy słyszeli.
Technika ta stosowana u bezzębnych (lub prawie bezzębnych) pacjentów polega na wszczepieniu 4 implantów i zamocowaniu na nich (PRZYKRĘCENIU) stałej protezy. Jej przewaga nad dotychczas stosowanymi metodami jest duża. Po pierwsze może być stosowana u wiele większej grupy pacjentów. Dzięki technice wszczepiania implantów do zabiegu są kwalifikowani nawet pacjenci ze znacznym zanikiem tkanki kostnej (ci, którzy byli zdyskwalifikowani do innych metod z tego właśnie powodu).
Po drugie zabieg jest krótki - w ciągu 24 godzin (Kraków) / ok 72 godzin (Częstochowa, Cieszyn, Warszawa) od rozpoczęcia pracy pacjent opuszcza gabinet z nowymi zębami (nie ma potrzeby kilku czy kilkunastu wizyt u stomatologa).
Po trzecie pacjent wychodzi z gabinetu z proteza stała , którą może traktować jak normalne zęby, bo tak ona wygląda i funkcjonuje. Nie ma możliwości, że proteza się przesunie czy wypadnie.

W Polsce nie jest to jeszcze powszechnie stosowana technika, ale jest kilka klinik, które oferują zabieg metoda All on 4© . Barierą dla wielu pacjentów jest cena za All on 4© . Dzwoniąc do klinik czy gabinetów na teren różnych miast Polski dowiadujemy się,że cena za 1 łuk zębowy odtworzony metodą All on 4© to min. 22 000-24 000 tys zł.
Jednak po krótkiej rozmowie zostajemy poinformowani, że nie jest to cena ostateczna, trzeba do niej jeszcze coś doliczyć, a to coś to przeważnie jeszcze kilka tysięcy zł!
Natomiast All on 4© w Warszawie może kosztować nawet 25 000-39 000 za 1 łuk zębowy.
Kolejnym minusem, jeżeli rozważają Państwo zabieg All on 4 w Polsce, jest bardzo długi czas zabiegu... Gabinety stomatologiczne w naszym kraju nie oferują natychmiastowego zaprotezowania. Bardzo często pacjent musi odczekać aż 6 miesięcy i wtedy dopiero jest zakładana ostateczna proteza. Rzadko kiedy zdarza się, aby proteza była PRZYKRĘCANA do implantów! Większość gabinetów oferuje zacementowanie protezy lub montowanie jej na zatrzaski, a to już nie jest metoda All on 4©!

My proponujemy Państwu coś innego!

W klinikach, z którymi współpracujemy, a więc w: Częstochowie, Cieszynie, Krakowie lub Warszawie ( Michałowice, Żyrardów) przeprowadzane są zabiegi metodą All on 4©, z założeniem stałej protezy, przykręcanej do implantów w cenie 17 000 zł- 23 000 zł
Mało tego! Jeśli mieszkają Państwo daleko od kliniki, oferujemy również nocleg w hotelu *, jeśli taki okaże się niezbędny! Jeżeli zdecydują się Państwo na podróż pociągiem czy autobusem chętnie pomożemy w organizacji wyjazdu.
Konsultacje dla naszych pacjentów są zawsze bezpłatne!
*nocleg w hotelu nie dotyczy Warszawy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość