image description


Zabieg All on 4© jest w Polsce jest jeszcze nowością, o której nie wszyscy słyszeli.
Technika ta stosowana u bezzębnych (lub prawie bezzębnych) pacjentów polega na wszczepieniu 4 implantów i zamocowaniu na nich (PRZYKRĘCENIU) stałej protezy. Jej przewaga nad dotychczas stosowanymi metodami jest duża. Po pierwsze może być stosowana u wiele większej grupy pacjentów. Dzięki technice wszczepiania implantów ( dwa z czterech implantów wszczepia się pod określonim kątem, pozostałe dwa-osiowo) do zabiegu są kwalifikowani nawet pacjenci ze znacznym zanikiem tkanki kostnej (ci, którzy byli zdyskwalifikowani do innych metod z tego właśnie powodu).
Po drugie zabieg jest krótki - w ciągu 24 godzin od rozpoczęcia pracy pacjent opuszcza gabinet z nowymi zębami (nie ma potrzeby kilkunastu wizyt u stomatologa).
Po trzecie pacjent wychodzi z gabinetu z protezą stałą , którą może traktować jak normalne zęby, bo tak ona wygląda i funkcjonuje. Nie ma możliwości, że proteza się przesunie czy wypadnie.

W Polsce metoda all on 4 nie jest jeszcze powszechnie stosowana, choć coraz więcej gabinetów zaczyna oferować nam tą usługę. Jednak najwiekszą barierą dla pacjentów jest cena za All on 4© . Często nie jest ona nawet podawana na stronach internetowych, jesteśmy za to serdecznie zapraszani na płatna wizytę konsultacyjną, na której lekarz ma nam przedstawić dokładną propozycję.

Co my proponujemy?

Zabieg metodą all on 4, system Nobel Biocare w Krakowie to koszt 23 000zł, w cenie zawarte macie BEZPŁATNE konsultacje oraz nocleg-szczegóły w cenniku

Alternatywą dla zabiegów metodą all on 4 są protezy natychmiastowe , stałe przykręcane do implantów . Koszt takiego zabiegu to 21 000 - 25 000 zł (Kraków, Cieszyn lub Warszawa, szczegóły na naszej stronie .

Jeżeli zdecydują się Państwo na podróż pociągiem czy autobusem chętnie pomożemy w organizacji wyjazdu.

Pamiętajcie:konsultacje dla naszych pacjentów są zawsze bezpłatne!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość