image description


Protezy bez podniebienia-czy to możliwe? Jak najbardziej tak!


Protezy bez podniebienia są to protezy montowane na implantach . To właśnie dzięki implantom proteza "trzyma się" na swoim miejscu i nie jesteśmy narażeni na jej wypadnięcie. Protezy takiej nie trzeba kleić. Brak podniebienia (nie jest ono tutaj potrzebne!) pozwala na swobodne czucie smaków oraz temperatur spożywanych potraw. Dzięki zamocowaniu protezy na stałe za pomocą implantów znika brak pewności siebie i strach związany z wypadnięciem protezy. Stałe protezy na implantach mają wiele plusów i są zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem od protez ruchomych. Oprócz korzyści wymienionych wyżej związanych z brakiem podniebienia, dzięki implantom unikamy niekorzystnego procesu jakim jest zanik kości.
Na pewno głównym minusem dla wielu pacjentów może okazać się cena protez bez podniebienia. Natomiast i ten problem można rozwiązać.
Nie wszyscy pacjenci wiedzą, ale współpracujące z nami kliniki są w bezpośrednim kontakcie z bankami, dzięki czemu wszelkie informacje, pomoc, a także formalności kredytowe mogą zostać załatwione na miejscu w klinice!

Dowiedz się więcej: 737 441 187 lub sosproteza@gmail.com

Zapraszamy!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość