Nowoczesna klinika pod Krakowem serdecznie zaprasza na bezpłatne konsultacje.

Istnieje tutaj możliwość przeprowadzenia dużych rekonstrukcji uzębienia, zarówno nowoczesną metodą All on 4 system Nobel Biocare-nowe zęby nawet już w 24 h!, jak i z zastosowaniem innych typów rozwiązań na implantach, mostów porcelanowych oraz wszelkich rozwiązań protetycznych na zębach własnych pacjenta ( w tym licówki, korony porcelanowe, korony na podbudowie cyrkonowej)

Swoim pacjentom klinika proponuje zarówno standardowe implanty tytanowe jak i implanty zygomatyczne (jarzmowe) .

Dzięki laboratorium protetycznemu zlokalizowanemu na terenie kliniki prace protetyczne wykonywane są znacznie szybciej - protezy na implantach mogą być gotowe już w ciągu 1 dnia, a korony porcelanowe w zaledwie kilka dni!

Nowoczesny sprzęt pozwala na przeprowadzenie pełnej diagnostyki cyfrowej przed zabiegiem, (zdjęcie pantomograficzne i tomografia komputerowa wykonywane są przed każdym zabiegiem implantologicznym).

Istnieje również możliwość skorzystania z najnowszej techoniologii: SZABLONÓW CHIRURGICZNYCH dzieki czemu zabieg planowany jest z niesamowitą precyzją, co znacznie skraca jego czas, a dodatkowo po zabiegu z wykorzystaniem szablonów często nie ma potrzeby zakładania szwów (dzięki czemu nie jest potrzebna wizyta po ok 14 dnia od zabiegu na ściągnięcie szwów!)

Druga bardzo ciekawa i zapewne doceniana przez wielu pacjentów nowość to: skaner wewnątrzustny, pozwalający na pobranie wycisków bez tradycyjnych łyżek ( często powodujących odruch wymiotny).

Zabiegi w Krakowie mogą być przeprowadzone w narkozie lub tzw. sedacji anestezjologicznej - pod czujnym okiem anestezjologa, który poprzez podanie odpowiednich leków sprawi, że nawet najbardziej zestresowany pacjent nie będzie miał przykrych wspomnień z zabiegu :)
(Narkoza oraz sedacja anestezjologiczna są opcjami dodatkowymi, chęć skorzystania z nich należy zgłosić w momencie ustalania terminu zabiegu. Są to opcje płatne dodatkowo. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj --> sedacja anestezjologicza-na czym polega?)

Podczas konsultacji implantolog chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania, zaproponuje najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie oraz poda koszt zabiegu.

Pacjentom przyjeżdżającym z daleka proponujemy nocleg w w cenie zabiegu (do 3 noclegów) w pokoju na terenie kliniki lub w nieopodal zlokalizowanym hotelu.

W tej klinice za wszelkie zabiegi możesz zapłacić w dogodnych ratach!

Wszelkie dodatkowe informacje oraz zapisy na bezpłatne konsultacje: 737 441 187

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość