image description

Jakie są koszty zastosowania metody all on 4?


All on 4© jest techniką stosunkowo nową, więc nie w każdym gabinecie stomatologicznym się ją stosuje. Jednakże zarówno w Polsce i jak i w Europie istnieje już wiele klinik, które proponują stała protezę na implantach metoda All on 4© . W Europie można je znaleźć np w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Słowacji, na Węgrzech, a nawet w Rumunii.
Szukając All on 4© w Polsce również długo nie trzeba się męczyć, wystarczy popatrzeć na mapę i na pewno we wszystkich większych miastach jest ktoś, kto się tym zajmuje. Począwszy od Gdańska, poprzez Warszawę, Wrocław, Kraków, Katowice itp

Jakie są ceny zabiegu All on 4© ?

Jak we wszystkich dziedzinach, ceny mogą być bardzo różne. Za granicą ceny zaczynają się od ok. 5 000 euro w Budapeszcie, 6000 euro w Barcelonie i Rzymie, poprzez 9 000 funtów w Londynie.
Również w Polsce rozbieżność cen jest znaczna, najwięcej oczywiście kosztuje wykonanie protezy na stale z zastosowaniem metody All on 4© w Warszawie: 25 000 – 39 000 (cena za 1 luk zębowy!). Inne miasta jak Łódź, Gdańsk, Katowice, Wrocław oferują zabieg za cenę od mniej więcej 22 000 - 24 000 tys zł.(również za 1 łuk).
Oczywiście wszystkie ceny są "OD" wiec jak się później może okazać w praktyce dolna granica ceny czyli ta "od" jest rzadko spotykana.
Trzeba również zauważyć ze wiele klinik po prostu ceny nie podaje, informują natomiast,
ze ta ustalana jest indywidualnie na wizycie konsultacyjnej. To prawda,ze każdy przypadek jest inny, ale jeśli nawet orientacyjna granica ceny nie jest podana, to aż strach się bać co możemy usłyszeć...
Musimy pamiętać, że do większości kosztów proponowanych przez kliniki zarówno w Polsce jak i za granicą trzeba będzie doliczyć koszty dojazdu/lotu oraz pobytu w hotelu.

Co my proponujemy?Za cenę 23 000 zł oferujemy zabieg metodą All on 4© system Nobel Biocare w Krakowie

U wielu pacjentów istnieje możliwość założenia od razu protezy na stałe, więc u każdego pacjenta, u którego zanik tkanki kostnej nie jest skrajnie duży w ciągu max 24h zakładamy stałą protezę (przykręcaną do implantów).


Co zawiera cena:-wszczepienie 4 implantów Nobel Biocare
-protezę tymczasową (jeżeli jest konieczna)
-protezę na stałe
-konsultacja przed zabiegiem
-kontrola po zabiegu
-nocleg w hotelu (dla pacjentów z daleka, max 3 noclegi)Innym rózwiązaniem, również stałym, opartym na implantach, którego pacjent nie musi wyjmować są protezy natychmiastowe stałe na implantach. Koszt takiego rozwiązania waha się w granicach: 17 000zł - 21 000zł. Więcej na ten temat znajdziecie Państwo tutaj
Nie jesteś do końca przekonany, czy warto skorzystać z naszej oferty?
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość