Artykuł ten może stanowić dobre źródło informacji dla osób szukających alternatywnego rozwiązania, jeśli chodzi o ruchome protezy zębowe. Dla pacjentów, którzy chcą zmienić swoją codzienność, pozbyć się wyciąganych protez, ale także dla tych, którzy niestety już wiedzą, że w ich przypadku protezy będą stanowiły w niedalekiej przyszłości konieczność, a wizja sztucznego podniebienia i codziennego wyciągania, klejenia protez ich przeraża.

Ile kosztuje proteza stała na implantach ? Czy są jakieś koszty dodatkowe? Ukryte? O kwotach jakiego rzędu mowa?

We współpracujących z nami klinikach koszt protezy stałej, na 4 implantach (wraz z implantami ) to 17 000 zł - 23 000 zł ( ceny protez na implantach )


Proteza stała na 5 implantach sprawdź cenę
Proteza stała na 6 implantach sprawdź cenę

Co zawiera ta cena?
Wszczepienie 4 implantów, protezę stałą przykręcaną do implantów, konsultacje przed zabiegiem oraz kontrole po zabiegu. W cenie zawarte są również 3 noclegi w hotelu dla tych z Państwa, którzy przyjeżdżają do kliniki z daleka (nie dot. Warszawy).

Czy to już wszystkie wydatki jakie mnie czekają?

Niestety bez wizyty konsultacyjnej, a co najważniejsze badań (zdjęcie pantomograficzne , tomografia komputerowa), nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. W większości przypadków to są właśnie koszty związane ze stałą protezą na implantach, jednak czasem zaniki kości są tak duże, że bez przygotowania nie ma jak/gdzie wszczepić implantów. Czasem się zdarza, że niezbędna jest augumentacja kości, czasami też potrzebny jest zabieg podniesienia zatok... Są to rzadkie przypadki, ale i takie się zdarzają, a wtedy koszty zabiegu mogą wzrosnąć ( o ile? to zależy od rozległości poprzednio wymienionych zabiegów, koszty dodatkowe zawsze określane są indywidualnie po badaniach).


Jeżeli chcesz się dowiedzieć ile konkretnie będzie kosztowało Twoje leczenia wyślij nam aktualne zdjęcie pantomograficzne lub tomografię komputerową (sosproteza@gmail.com) . Badanie oceni lekarz, a Ty bez wychodzenia z domu dowiesz się jakich kosztów leczenia możesz się spodziewać--> wstępne konsultacje online


Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość