Całkowite bezzębie?

Zobacz jak możesz to zmienić!


Poniżej, w bardzo dużym skrócie (rozwinięcie każdego z tematów, znajdziecie klikając w odpowiedni link) chcemy przedstawić Wam co znajdziecie u nas.

1. Nosisz niekomfortową protezę ruchomą

(nie masz już swoich zębów) i chcesz to zmienić lub masz jeszcze swoje zęby, ale wiesz, że trzeba je usunąć i zastanawiasz się CO POTEM?

Potem możesz zdecydować się na:

--> ALL ON 4 Nobel Biocare , proteza stała na 4 implantach (PROTEZY TEJ NIE TRZEBA I NIE MOŻNA WYCIĄGAĆ JEST ONA PRZYKRĘCONA NA STAŁE DO IMPLANTÓW); PROTEZA NIE POSIADA PODNIEBIENIA!
zabieg przeprowadza się nowoczesną metodą all on 4 , a pacjent już w ciągu 1 dnia może wyjść z kliniki z nowymi, stałymi zębami (protezą przykręconą do implantów); zabieg może odbyć się w sedacji anestezjologicznej lub narkozie KOSZT: 23 000 zł, szczegóły w cenniku


-->PROTEZĘ NATYCHMIASTOWĄ, STAŁĄ zabieg polega na wszczepieniu 4 implantów oraz przygotowaniu i założeniu protezy stałej; całość może odbyć się w ciągu zaledwie 24 godzin. Zabieg może zostać przeprowadzony w sedacji anestezjologicznej lub narkozie KOSZT: 17 000zł - 23 000zł, szczegóły w cenniku


--> PROTEZĘ NA LOKATORACH , jest to również rozwiązanie oparte na implantach (2-4). Proteza taka, za pomocą specjalnego systemu "zapinania" mocowana jest tak, aby nie wymagała klejenia, nie przesuwała się, nie wypadła. W tym przypadku w każdej chwili sam pacjent może ściągnąć protezę np do czynności higienicznych. Szczegółowy opis tutaj . KOSZT ok 8 500 -16 000 ZŁ (zależnie od ilości implantów)

--> PROTEZY TELESKOPOWE ,również na implantach (4) , mocowane na specjalnym systemie, zapobiegającym przesuwaniu czy wypadaniu protezy, nie wymagają klejenia, łatwe u utrzymaniu higieny, szczegółowy opis protez teleskopowych , KOSZT: ok 24 000 zł

2. Posiadasz kilka zębów / korzeni które można wykorzystaćW takim przypadku utracone zęby można odbudować na kilka sposobów:

--> Jeżeli ilość oraz "rozmieszczenie" pozostałych zębów na to pozwolą można odbudować braki oraz "zmienić wygląd" zębów własnych za pomocą koron oraz mostów porcelanowych . Koszt 1 korony (1 punktu w moście) to od 950 zł- 1800 zł (cena zależy od rodzaju korony, a także kliniki)

--> Jeżeli natomiast iość pozostały zębów lub ich lokalizacja nie pozwala na odbudowę w oparciu jedynie o zęby pacjenta wtedy z pomocą idą implanty. Jednak planowanie takiego leczenia oraz wycena musi być zawsze indywidualna ponieważ zależy od wielu czynników.


Oczywiście jest wiele innych rozwiązań , jednak nie sposób wszystkie opisać. Dlatego jeżeli chcielibyście poznać propozycję leczenia w Waszym przypadku zapraszamy do kontaktu!
A jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają rożne typy uzupełnień, na gotowo, w buzi pacjenta zapraszamy do galerii

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość