image description


Najlepszym dentystą dla Ciebie będzie ten, który jest odpowiedni dla twoich potrzeb.
Nie istnieją na świecie najlepsi czy najgorsi lekarze. Jakiego zatem lekarza trzeba szukać?
Trzeba znaleźć takiego lekarza, który będzie najodpowiedniejszy dla Ciebie. Co to oznacza?
Oznacza to, iż nie należy wybierać lekarzy/dentystów , którzy zajmują się wszystkim po trochu,
od leczenia próchnicy, poprzez implanty, korony a nawet aparaty ortodontyczne.
Niemożliwe jest, aby jedna osoba była w tym wszystkim bardzo dobra. Każdy powinien zająć się
jedną ze specjalności i nieustannie praktykować oraz dokształcać się w tym kierunku.
Dobrą wiadomością jest, iż jest wielu świetnych lekarzy i na pewno da się znaleźć najlepszego dla Was!
Naszą pracą jest poznanie Waszych potrzeb i skierowanie Was do najlepszego w danym przypadku lekarza. Waszym, z kolei zadaniem, jest rozważenie naszej oferty :)

Zajmujemy się poszukiwaniem i współpracą z lekarzami od wielu lat, w tym czasie zdążyliśmy już wielu poznać. Z niektórymi się pożegnaliśmy , inni pozostali z nami. Zawsze bazujemy na doświadczeniach i opiniach naszych pacjentów. Jeśli zdarzą się opinie negatywne, pojawią się niezadowoleni pacjenci,wszystkie takie sygnały dokładnie sprawdzamy, aby mieć pewność, że współpracujemy z najlepszymi.


Lekarze, którzy z nami współpracują stanowią więc ściśle wyselekcjonowaną grupę.
Różnym potrzebom pacjentów są w stanie sprostać różni specjaliści. Kto inny zajmuje się implantologią, protezowaniem, leczeniem kanałowym czy aparatami ortodontycznymi. Państwo mówią czego potrzebują, my kierujemy do odpowiedniego specjalisty.

Jeżeli jesteście na tej stronie i czytacie powyższy artykuł oznacza to , iż nie jesteście usatysfakcjonowani ze współpracy ze stomatologiem/ implantologiem/ protetykiem, z którym do tej pory współpracowaliście, który ma gabinet blisko Was.
Nie ma nic dziwnego w poszukiwaniach najlepszego rozwiązania, najodpowiedniejszego lekarza
oraz niższej ceny.

Implanty, protezy, korony, mosty porcelanowe-to wszystko są prace bardzo kosztowne, więc normalne jest, iż pacjenci przeszukują internet w poszukiwaniu najlepszej oferty-zarówno pod względem efektu jak i ceny. Niech Was nie zrazi odległość...Wiemy, że nie wszyscy mieszkają blisko Nas, ale jesteśmy w stanie zaoferować Wam rozwiązania bardzo podobne do tych sugerowanych przez Waszych lekarzy, ale w znacznie niższej cenie! Warto więc rozważyć możliwość podróży (krótszej czy dłuższej) jakiej celem będzie odzyskanie pięknych zębów. Pamiętajcie, że jeśli jesteście z daleka zawsze istnieje możliwość pozostania w naszym hotelu, co przy większych zabiegach wliczone jest w ich cenę .

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość