W jakich miastach możliwe są zabiegi metodą All on 4?


Straciłeś wszystkie zęby? Szukasz rozwiązania bo martwi Cie twój wygląd? Mało się uśmiechasz, masz złe samopoczucie, wstydzisz się wyjść do ludzi i wreszcie, nie możesz jeść tego, na co masz ochotę?
Medycyna ma dla ciebie świetne rozwiązanie! Nowoczesna technika All on 4© pomaga bezzębnym pacjentom w ciągu zaledwie 24 godzin (Kraków) lub 72 godz (Cieszyn , Częstochowa, Warszawa) odzyskać piękny uśmiech.
Metoda polega na wszczepieniu 4 implantów (w niektórych przypadkach lepszym rozwiązaniem jest All on 5 lub All on 6© w zależności od ilości niezbędnych implantów) i osadzeniu na nich stałej protezy, która zostanie przykręcona do implantów. Zaletą tej techniki jest możliwość wszczepienia implantów nawet u pacjentów z zanikiem tkanki kostnej w obrębie szczęki i/lub żuchwy bez potrzeby przeszczepu kości. Ta innowacyjna metoda daje nadzieje wielu tysiącom bezzębnych pacjentów na odzyskanie całkowitego uzębienia bez konieczności borykania się z wyjmowaną protezą! Proteza, która otrzymuje pacjent po zabiegu jest zamocowana NA STAŁE na uprzednio wszczepionych za pomocą techniki All on 4© implantach.
Protezy nie można samodzielnie wyjąć, nie spadnie przypadkiem, nie ma też możliwości, że się przesunie.

Jeśli już zdecydowałeś się na zabieg z wykorzystaniem techniki All on 4© , musisz teraz podjąć decyzję GDZIE go wykonać. Możliwości jest wiele...
Jak wiadomo dużą rolę odgrywa cena za All on 4© , bo powiedzmy sobie szczerze nie są to małe kwoty. Przyjrzyjmy się ofercie zabiegów All on 4© w Polsce.
Serfując po internecie w poszukiwaniu odpowiedniej kliniki znajdujemy najwięcej ofert All on 4© w Warszawie, tylko te ceny...niestety stolica jest najdroższa i nie każdego stać na inwestycje rzędu 50- 78 tys zł, aby odzyskać piękny uśmiech. Są również Katowice, Łódź, Gdańsk, Wrocław.... kilka kolejnych klinik, ale wszędzie cena minimalna to mniej więcej 20 – 22 tys zł za 1 łuk zębowy, ale jak się okazuje prawie zawsze nie jest to cena ostateczna (nie zawiera wszystkiego co jest niezbędne do wykonania kompletnego zabiegu All on 4©, łącznie z zaprotezowaniem), więc i tutaj koszty ostateczne okazują się wyższe...

Jeśli szukacie najlepszej ceny oraz najwyższej jakości usług zapraszamy Państwa do Częstochowy, Warszawy, Cieszyna lub Krakowa, gdzie proponujemy Państwu zabieg metodą All on 4© w cenie 18 000* zł --> Warszawa-Michałowice, Warszawa-Żyrardów!
(*Kraków 19 500zł,Częstochowa oraz Cieszyn 19 000zł, )

Podana cena zawiera :

-zabieg wszczepienia implantów,
-protezę tymczasową, jeśli jest potrzebna,
-protezę na stałe,
-konsultację przed i kontrolę po zabiegu,
-do 3 noclegów w hotelu jeżeli okażą się konieczne! (nie dot. Warszawy)

Rozumiemy, ze wielu z Państwa mieszka daleko od wybranej kliniki, ale to nie stanowi dla nas problemu! Chętnie pomożemy w organizacji Państwa podróży, a jeśli będzie to konieczne zapewnimy nocleg w hotelu podczas pobytu w klinice (do 3 noclegów), a to wszystko zawarte jest w cenie! (nocleg nie dot. Warszawy)

Więcej informacji otrzymają Państwo pod numerem tel +48 737 441 187
Zapraszamy do kontaktu z nami!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość