Mieszkasz poza Śląskiem/ Małopolską, daleko od Warszawy a chciałbyś skorzystać z naszej propozycji? A może na stałe przebywasz za granicą i do Polski przyjeżdżasz tylko czasami? Zastanawiasz się pewnie czy to ma sens? Czy watro leczyć się daleko od domu, czy to się opłaca? Jak to wszystko jest zorganizowane?

W tym artykule przedstawimy Wam nasz pomysł, "plan działania" dotyczący pacjentów " z daleka".

Krótki wstęp: trafiłeś/łaś przypadkiem, a może ktoś polecił Ci, naszą stronę internetową, spędzasz na niej chwilę, czytasz co oferujemy, i właściwie wstępnie byłbyś zainteresowany/zainteresowana leczeniem... Ale chwileczkę...klikasz zakładkę : GDZIE i myślisz: kurcze szkoda...są tak daleko :( Odpada :( A może nie do końca...

Jesteśmy tak zorganizowani, aby jak najbardziej "wyjść w stronę " pacjentów, których dzielą od nas setki, a nawet tysiące kilometrów. Nie, to nie żart-tysiące kilometrów! Każdego miesiąca kontaktują się z nami pacjenci nie tylko z Europy (Polacy mieszkający w Niemczech, Belgii, Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii czy Norwegii), ale również z USA, Kanady czy Australii!
Kontaktują się, a potem przyjeżdżają na zabiegi :) Tak więc da się?! Tak! Dobra organizacja to podstawa :)
Oczywiście, że są przypadki , w których sami sugerujemy, że leczenie w tak odległym od domu miejscu nie ma sensu (np gdy od razu wiemy że wizyt będzie potrzebnych więcej, że leczenie jest bardzo skomplikowane i lepiej, abyście znaleźli lekarza bliżej miejsca zamieszkania).
Wtedy otwarcie Wam to mówimy, nie fatygujemy Was, radzimy abyście poszukali leczenie gdzie indziej, bliżej domu.

Jednak często jest tak , że to własnie ma sens!

Jak to wszystko wygląda?Po pierwsze pacjent, który nie ma możliwości stawienia się na wizycie konsultacyjnej
jest proszony o zrobienie we własnym zakresie zdjęcia pantomograficznego i/lub tomografii komputerowej przesłanie na nasz adres mailowy: sosproteza@gmail.com
Kiedy otrzymamy takie zdjęcie, implantolog/implantolodzy sporządzają wstępny plan leczenia oraz kosztorys, które są przesyłane do pacjenta (nie musicie wybierać jednej kliniki, możecie wskazać kilka, wtedy otrzymacie propozycję leczenia od różnych lekarzy).

Jeżeli pacjent akceptuje propozycję leczenia oraz warunki zaproponowane przez lekarza, umawiamy go na spotkanie/wizytę potwierdzającą wstępną opinię implantologa. Spotkanie organizujemy tak, aby jeśli wszystko to, co było powiedziane na podstawie nadesłanych badań się potwierdzi JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA, ZARAZ PO KONSULTACJACH PACJENT MÓGŁ PRZYSTĄPIĆ DO LECZENIA!
Pacjent nie musi więc jeździć "tam i z powrotem" najpierw na konsultacje, potem na zabieg-wszystko jest możliwe już podczas jednej (pierwszej) wizyty w klinice!
Często jest tak iż całość leczenia, bądź pierwszy etap, trwa kilka dni, ale tym też nie musicie się martwić! Każda z klinik współpracuje z hotelem-do każdego dużego zabiegu macie zapewnione 3 bezpłatne noclegi! Szukaniem noclegu nie musicie sobie więc zaprzątać głowy :)

Jak widzicie dokładamy wszelkich starań, aby Wasz zabieg , mimo tego, że setki kilometrów od domu, był jak najmniej kłopotliwy dla Was

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość