protezy ruchome-zdjęcie


Proteza ruchoma , często nieunikniona, dla większości osób nie jest niczym przyjemnym. Strach "że wypadnie", "że się przesunie", "że inni zauważą", ograniczone czucie smaków, czasem nawet obniżone poczucie własnej wartości, unikanie znajomych... Protezy wyjmowane nie są "lubiane" przez tych , którzy zmuszeni są z nimi funkcjonować, a spędzają sen z powiek tym, którzy wiedzą ,że niedługo będą ich potrzebować.

Proteza, której nie trzeba wyciągać jest dzisiaj alternatywą dla protez ruchomych. Jest to rozwianie montowane na stałe- proteza taka jest przykręcana do implantów .

O co chodzi? Na czym polega takie leczenie?

Protezy stałe, przykręcane do implantów mogą zastąpić u wielu pacjentów protezy wyjmowane. Zabieg może zostać wykonany z wykorzystaniem popularnej ostatnio metody all on 4, polegającej na wszczepieniu 4 implantów i przykręceniu do nich protezy. Jest to bardzo szybki sposób na odzyskanie uśmiechu, bo juz w ciągu 24 godzin pacjent może cieszyć się nowymi zębami*

Alternatywą dla stałej protezy na implantach mosty porcelanowe, również stabilizowane na implantach. W tym przypadku leczenie potrwa trochę dłużej niż w metodzie all on 4, natomiast ostatecznie będzie można pozbyć się wyciąganej protezy i cieszyć się pięknym, a co najważniejsze stałym uśmiechem przez lata.


*przy sprzyjających warunkach kostnych, zabiegi metodą all on 4 Nobel Biocare przeprowadzane są w Krakowie, w pozostałych klinikach proponujemy protezy natychmiastowe,stałe na implantach

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość